Znajdujesz się w:  Strona główna > Aktualności

Aktualności

2014-01-20

Kolejny zwycięzca turnieju w Ciżmie i RP1944

Turniej 7/2 w IV. edycji Proszowickich Turniejów Szachowych "Ciżma Stańczyka" i "Rzeczpospolita Partyzancka 1944" wygrał Ryszard Grochot zdobywając 6,5/7 pkt. Wyprzedził on Bartłomieja Kubackiego 5,5 pkt. i Andrzeja Solarza (4,5). Zwycięstwo to pozwoliło mu objąć pozycję lidera w klasyfikacji generalnej Rzeczpospolitej Partyzanckiej.

Czwarte miejsce zajął Marek Krzyk(4,5), piąty był Andrzej Banaś (4) a szósty Adam Czyż (4). W kategorii Junior zwyciężył Piotrek Banaś przed Kingą Kozera i Miłoszem Grochotem.

Jak zwykle w turnieju wiele partii zakończyło się nieoczekiwanymi rozstrzygnięciami w klasyfikacjach generalnych ciągle zachodzą zmiany.

Następny turniej CiżmyRP1944 zostanie rozegrany 2 lutego br. (niedziela) o godzinie 10.00 w CKiW Proszowice.

Dopisz lub wypisz z listy subskrybentów
Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach w serwisie, podaj swój adres e-mail.